Produkcja filmowa i prawa autorskie

Państwo: Polska
Miasto: Radom
Imię i nazwisko: Michal Bogucki
Kontakt mailowy: boguckimichal@gmail.com
Opis:
Zaczynająca na rynku firma produkująca reklamy i krótkie metraże poszukuje pomoce związane z przygotowaniem odpowiedniego typu specjalistycznych rozwiązań odnośnie nakierowania w odpowiednią stronę .Szukamy fachowców od porad prawnych mających wcześniej doświadczenie choćby z prawem autorskim. Jeżeli to zatem możliwe to zamieszczajcie w tym miejscu ogłoszenia, przedstawcie nam wszystko czarno na białym


Imię i nazwisko: Jolanta Stępka
Treść:
Zachęcam do korzystania ze specjalistycznych działań, ze specjalistycznych opcji przygotowanych przez prawnika Michała Grocholę z Gdańska. To pewne porady prawne Gdańsk bo Michał Grochola to specjalista od prawa autorskiego co można łatwo sprawdzić i jest udokumentowane. Zachęcamy do współpracy, zapraszamy do przygotowania się na współpracę z najlepszym z fachowców.


Imię i nazwisko: Jakub Bosacki
Treść:
Zobacz już dzisiaj jak wiele zyskujesz kiedy otrzymujesz pomoce przygotowane przez specjalistów z kancelarii prawnej Twoje Prawo. Wiele lat praktykowania, liczne sukcesy i oczywiście przystępne ceny. Czy można żądać czegoś więcej skoro wszystko jest tutaj jak należy?